از کجا شروع کنیم و منابع کجاست؟

از کجا شروع کنیم و منابع کجاست؟
اینکه از کجا باید شروع کنیم چطور شروع کنیم و با چه منابعی ادامه دهیم خیلی مهم است.

مسلماً بر سر راه ما چالش‌های پیش رو خواهد آمد!، اما اینکه ما پیشرفت کنیم یا نکنیم بستگی دارد به هدفی که ما برای خودمان تعیین کرده بودیم.

راه های ورود به بازی سازی مختلف و گوناگون میباشد و بسته به آن شرایط ما تغییر می‌کند و یا برای ما خوب می‌شود و یا برای ما بد می شود پس ما خودمان میتوانیم راه خودمان را به درست ترین شکل ممکن با شرایطی که داریم بسنجیم و انتخاب کنیم.

نباید از این بترسیم و درگیر این نشویم که چه موتور بازی سازی را انتخاب کنیم و با چه منابعی باید ادامه دهیم و چگونه خودمان را رشد پیشرفت دهیم، یک منبع خوب معمولاً یک آموزشیار خوب می باشد.

شما می‌توانید حتی خودتان آموزشیار خودتان باشید یا اگر کسی را پیدا کردید به شما می‌تواند بگوید و تجربیاتش را در اختیار شما قرار دهد ممکن است خیلی‌ها آن را بفروشند و بعضی ها آن را به صورت رایگان در اختیار شما قرار دهند!

مسیر بازی سازی که با علاقه باشد معمولاً یک مسیر رشد و پیشرفت خواهد بود یک مسیر سخت و دردآور!

چون اگر شما واقعاً از ته دل عاشق بازیسازی باشید به دنبال پیشرفت خواهید رفت و خداوند مسیر درست پیشرفت را جلو روی شما قرار خواهد داد.

پس سعی کنید که خودتان اول خودتان را بسنجید و ببینید که آیا واقعاً دوست دارید که یک بازیساز خوب باشید دوست دارید که آیا واقعاً بازیسازی کنید یا به خاطر شرط دیگری است مثل پول!

اگر فقط به دنبال پول باشید به شما قول می‌دهم که در بازی سازی به هیچ عنوان موفق نخواهید شد تنها عاملی که باعث می‌شود شما موفق شوید این است که از این موتور بازی سازی به عنوان یک منبع یا یک پلتفرمی برای اینکه هدف خود را به اشتراک عمومی بگذارید، استفاده کنید.


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *