ما که هستیم و چرا می‌توانیم در مسیرِ بازی‌سازی همراه و راهبرِ خوبی برای شما باشیم؟

جایگاه قرارگیری ویدیوی معرفی
ما که هستیم؟

 

در این چند سال که به صورت حرفه‌ای وارد صنعت بازی‌سازی شده‌ایم به بهای صَرف عمر گران‌مایه، هزینه‌های زیاد و استفاده از اعتبار و آبرویمان تجربه‌هایِ گران‌بها و دانشِ با ارزشی بدست آورده‌ایم. با توجه به کارهای قابل‌توجه و خوبی که انجام داده‌ایم، پیشنهاد‌های مختلفی از جانب افراد‌ حقیقی و حقوقی برای برگزاری دوره‌های آموزشی داشته‌ایم و داریم. از طرفی رسالت و مرامِ فکری و عملی ما نیز هم‌خوان با نشرِ علم و تجربیاتِ به دست‌آمده و به اشتراک‌گذاری آن‌ها برای علاقه‌مندان است. چرا که دوست داریم شما عزیزان، اشتباهاتِ ما و خطاهای مرسوم مخصوصاََ در اوایل کار را تکرار نکرده و در مدت زمان کوتاهی به نتیجه موردِ نظرِ خود دست پیدا کنید. از این رو بعد از مدت‌ها برنامه‌ریزی، ایجادِ آمادگی‌هایِ لازم و مهیا کردنِ امکاناتِ نرم‌افزاری و سخت‌افزاری اقدام به راه‌اندازی مجموعه بازی‌ساز‌باش کردیم.
عشق، علاقه، اراده، پشتکار و فداکاری ما در زمینه  بازی‌سازی در فعالیت‌های آموزشی ما و بازی‌ساز‌باش هم وجود دارد. فعالیت و دغدغه‌های ما آمیخته با روح و جان ماست و از این رو اطمینان داریم مورد توجه شما عزیزان قرار خواهیم گرفت. اعتقاد داریم که هر چه از دل برآید لاجَرَم بر دل نشیند. تمامِ سعی‌مان را کرده ایم همه تجربه خودمان در عرصه‌های داخلی و بین‌المللی را در اختیار شما عزیزان قرار بدهیم.
به جهت دوری از کلیشه‌های مرسومِ سیاهه کردن سابقه کاری، ویدیویی را برای شما عزیزان تدارک دیده‌ایم که کنار این متن قابل مشاهده است و در چند دقیقه کوتاه و به صورت جذابی خودمان را معرفی کرده‌ایم. در پایانِ ویدیو اطمینان لازم را به دست خواهید آورد و مشاهده می کنید که چرا می‌گوییم در مسیرِ بازی‌سازی و تبدیلِ رویایِ خودتان به بازی، ما می‌توانیم همراه و راهبر خوبی برای شما عزیزان باشیم.
تفاوت ما با دیگران در چیست؟
در طول سیزده سال کار کردن و مدیریتِ پروژه‌ها و تیم‌های مختلف در زمینه‌هایِ خدماتِ شبکه، IT، برنامه‌نویسی و به‌ خصوص در طولِ هفت سال فعالیت در زمینه بازی‌سازی به مراتب تجربه کردیم و آموختیم که بهره‌مندی از دانش و تسلط خوب به موارد فنی خود به تنهایی کافی نبوده و برای رسیدن به موفقیت باید در زمینه های مختلف فردی، تیمی و مدیریتِ پروژه حرف‌های زیادی برای گفتن و البته عمل کردن داشته باشیم.
از این رو برای دوری از آزمون و خطا توسطِ شما دوستان و به جهت این که چند ماه و برای برخی از دوستان که در ابتدای راه هستند چند سال در زندگی و پروژه‌های شما از نظرِ زمان، هزینه و البته اعتبار و آبرو صرفه جویی شود، در زمینه‌های مختلف و موردِ نیاز برای ساختِ بازی آموزش‌هایی را تدارک دیده ایم. در حالی که در این زمینه‌ها آموزش های زیادی را تا به الان نداشته‌ایم و همان معدود آموزش‌هایی که وجود دارند نیز تنها به آموزش موارد فنی پرداخته‌اند.
آموزش هایِ بازی‌ساز‌باش ترکیبی از آموزش های نظری، عملی و پروژه‌محور بوده و در دسته های اصلیِ زیر طبقه‌بندی شده‌اند که هر کدام زیر مجموعه‌های متنوعِ خود را دارند:
  •  آموزش‌های فنی جهت ساخت و تولید بازی
  • آموزش‌های مدیریتِ پروژه جهت به سرانجام رساندن پروژه‌ها
  • آموزش‌های اصولِ مدیریتِ فردی جهت رفعِ عیوبِ رفتاری، سازگار شدن با روندِ تولیدِ پروژه و داشتن تعامل خوب با هم تیمی‌ها
در انتها، قابل ذکر است برای تمامیِ بازی‌سازها و افرادِ علاقه‌مند به بازی‌سازی در هر سطحی که هستند، آموزش‌های خوب و کاربردی‌ای تدارک دیده‌ایم. همراهِ همیشگیِ شما هستیم تا رویای خود را به بازی تبدیل کنید.
چه کسانی می توانند از آموزش‌های ما بهره ببرند؟
• می‌توانید از آموزش‌هایِ بازی‌ساز‌باش بهره‌مند شوید اگر:

 

به بازی‌سازی علاقه دارید و به تازگی می خواهید واردِ این مسیر رویایی شوید و هنوز اقدامی انجام نداده‌اید.
به بازی‌سازی علاقه دارید و در ابتدایِ راه هستید و کمی هم در این مسیر با آزمون و خطا پیش رفته‌اید.
به بازی‌سازی علاقه دارید و تجربه خوبی هم در این زمینه دارید و می‌خواهید بهتر و حرفه‌ای‌تر این مسیر را ادامه دهید.
قصد دارید به عضویت تیمی درآیید، عضو یا مدیرِ تیمی هستید و برای تعامل با افرادِ تیم یا مدیریتِ پروژه با چالش‌هایی رو‌به‌رو هستید.*

 

* آموزش‌هایِ مدیریتِ پروژه و اصولِ مدیریتِ فردی برای شما با هر تخصص و جایگاهی کاربرد دارد و فقط مخصوصِ افراد و تیم‌های بازی‌ساز نیست.

 

 

• نمی‌توانید از آموزش‌هایِ بازی‌ساز‌باش بهره ببرید اگر:

 

× به بازی‌سازی علاقه ندارید.
× اگر هنوز خود را نشناخته‌اید و برای شناخت علاقه خود برنامه و اراده‌ای هم ندارید.
× فکر می کنید بدون اراده و تلاشِ هوشمندانه و فقط با بهره‌مندی از مطالبِ آموزشی می توانید موفق بشوید.*
* هر زمان تنها با دیدن ویدیوهای آموزشیِ بدن‌سازی توانستید بدنِ ورزیده‌ای داشته باشید، می‌توانید فقط با بهره‌مندی از مطالبِ آموزشی و بی هیچ تلاشی بازی‌ساز هم بشوید!
فهرست