وبلاگ

  1. خانه
  2. chevron_right
  3. وبلاگ
GDX001
اخبار بازی‌های مستقلبازی‌سازی مستقل

رویداد تجربه بازی‌ساز؛ GDX 01

بدون دیدگاه

چهارشنبه هفته گذشته بعد از مدت‌ها دوباره رویداد تجربه بازی‌ساز و این بار در محل ساختمان جدید انستیتوی ملی بازی‌سازی واقع در دانشگاه شهید بهشتی با حضور اعضای تیم فانوس برگزار شد.

پویا دادگر
پادکست فن‌افزار

قسمت هفتم پادکست فن‌افزار: بنیان‌گذار رویای بازی‌سازی در ایران – گفتگو با پویا دادگر

هفتمین پادکست فن‌افزار را با موضوع “بنیان‌گذار رویای بازی‌سازی در ایران” گوش کنید یا دانلود نمایید. پویا موسس شرکت هنرهای پویا در ایران بود. این شرکت بازی‌های پایان معصومیت، لطفعلی‌خان زند و شمشیر نادر را در کارنامه خود دارد.

امین شهیدی
پادکست بازی‌سازباش

قسمت سوم پادکست بازی‌سازباش: بازی‌سازی مستقل، معرفی دپارتمان آرت و … – گفتگو با امین شهیدی

قسمت سوم پادکست بازی‌سازباش: گفتگوی سید احمد داداش‌نژاد با امین شهیدی در رابطه با بازی‌سازی مستقل، دپارتمان آرت و زیرمجموعه‌های آن و مطالب جالب و آموزنده دیگر.

متین ایزدی
پادکست فن‌افزار

قسمت ششم پادکست فن‌افزار: سینما، بازی، رمان و عشق – گفتگو با متین ایزدی

ششمین پادکست فن‌افزار را با موضوع “سینما، بازی، رمان و عشق” گوش کنید یا دانلود نمایید. گفتگوی امیرحسین فصیحی با متین ایزدی؛ متین ایزدی، نویسنده، بازی‌ساز و از بنیان‌گذاران رسانه بازی‌خوار است.

امیرحسین فصیحی
پادکست بازی‌سازباش

قسمت دوم پادکست بازی‌سازباش: بازی‌سازی و راه‌های موفقیت در آن (۲) – گفتگو با امیرحسین فصیحی

قسمت دوم پادکست بازی‌سازباش: بخش دوم گفتگوی سید احمد داداش‌نژاد با امیرحسین فصیحی مدیرعامل شرکت فن‌افزار در رابطه با بازی‌سازی و راه‌های موفقیت در آن.

آرین بینا
پادکست فن‌افزار

قسمت پنجم پادکست فن‌افزار: طراحی بازی و فرزندان مورتا – گفتگو با با آرین بینا

گفتگوی امیرحسین فصیحی با آرین بینا در خصوص طراحی بازی، برنامه‌نویسی و چالش‌های طراحی بازی فرزندان مورتا. آرین بینا به عنوان طراح بازی و برنامه‌نویس در شرکت فن‌افزار در چندین پروژه فعال بوده است.

امیرحسین فصیحی
پادکست بازی‌سازباش

قسمت اول پادکست بازی‌سازباش: بازی‌سازی و راه‌های موفقیت در آن (۱) – گفتگو با امیرحسین فصیحی

قسمت اول پادکست بازی‌سازباش: گفتگوی سید احمد داداش‌نژاد با امیرحسین فصیحی مدیرعامل شرکت فن‌افزار در رابطه با بازی‌سازی و راه‌های موفقیت در آن.

حجت جعفری
پادکست فن‌افزار

قسمت دوم پادکست فن‌افزار: برنامه‌نویسی با کیفیت – گفتگو با حجت جعفری

در این قسمت امیر‌حسین فصیحی، مدیرعامل فن‌افزار، با حجت جعفری، کارگردان فنی فن‌افزار، گفتگو می‌کند. صحبت‌های حجت جعفری برای علاقه‌مندان به برنامه‌نویسی قطعاََ بسیار مفید خواهد بود.

یاسر ژیان
پادکست فن‌افزار

قسمت اول پادکست فن‌افزار: چرا بازی می‌سازیم؟ – گفتگو با یاسر ژیان

نحوه ورود به دنیای بازی توسط امیر‌حسین فصیحی مدیرعامل شرکت فن‌افزار و یاسر ژیان کارگردان فنی شرکت فن‌افزار، چگونگی شروع علاقه برای بازی‌سازی، چرایی علاقه به برنامه‌نویسی، سختی کار بازی‌سازی و موارد بسیار دیگر.

فهرست