به بازی‌سازی علاقه دارید ولی برای شروع آن شک دارید؟

فکر می‌کنید که بازی‌سازی کار سخت و زمان‌بری است و شما وقت و توان انجام آن را ندارید؟

یا فکر می‌کنید بازی‌سازی آینده و درآمدی ندارد یا اینکه اصلا ساخت بازی در ایران صرفا برای سرگرمی و تفریح انجام می‌شود و کسی به صورت جدی و به عنوان یک شغل تمام وقت از آن یاد نمی‌کند؟

اگر به سوالات بالا فکر می‌کنید، دوره استارت بازی‌سازی با کم‌ترین هزینه‌ی ممکن به تمام سوالات شما پاسخ می‌دهد و تردید شما برای شروع بازی‌سازی را برطرف می‌کند.

سختی بازی سازی
کسب درآمد از بازی سازی
کسب درآمد از بازی‌سازی

یکی از دلایل کسانی که هنوز بازی‌سازی را شروع نکرده‌اند این است که در این کار درآمدزایی وجود ندارد و نمی‌توان روی آن به عنوان شغل اصلی و تمام وقت حساب باز کرد. در یکی از مباحث این دوره به این موضوع می‌پردازیم و با هم می‌بینیم که بازی‌سازی تا چه اندازه می‌تواند پرسود و درآمدزا باشد.

کسب و کار بازی‌های ویدیویی

یکی از مهمترین و پایه‌ای ترین مباحث ساخت یک بازی آشنایی با کسب و کار بازی‌های ویدیویی و تخصص‌ها و زمینه‌های کاری در این صنعت هست. آشنایی هر چه بیشتر شما با تخصص‌ها و مهارت‌های موجود در یک تیم بازی‌سازی می‌تواند دید روشن‌تری نسبت به آینده این حرفه به شما بدهد.

کسب و کار بازی های ویدیویی
بازی سازی مستقل
بازی‌سازی مستقل

بعضی‌ها فکر می‌کنند که برای ساخت یک بازی نیاز به تیم‌های بزرگ چند ده یا صد نفره است و به همین دلیل فکر می‌کنند که اگر ایده‌ای داشته باشند نمی‌توانند به راحتی آن را پیاده‌سازی کنند. اما نوعی از روش بازی‌سازی داریم که در آن تیم‌های کوچک چند نفره به جای ساخت بازی برای دیگران، ایده‌های خود را پیاده می‌کنند و موفق می‌شوند. در این دوره بیشتر با این نوع بازی‌سازی آشنا می‌شوید.

اشتراک‌گذاری تجربیات خودمان با شما

ما به عنوان بازی‌ساز فقط بازار داخلی را در اختیار نداریم و می‌توانیم بازی‌های خود را به صورت بین‌المللی منتشر کرده و درآمد ارزی داشته باشیم. در بخشی از این دوره از تجربه خودمان از شرکت در رویدادهای بین‌المللی برای شما صحبت می‌کنیم.

انتقال تجربه
ساخت بازی مسابقه ای
اولین تجربه بازی‌سازی با موتور بازی‌سازی یونیتی

در نهایت با هم به سراغ موتور بازی‌سازی یونیتی می‌رویم و شما اولین تجربه بازی‌سازی خود در این موتور را خواهید داشت. در این بخش بدون نیاز به کدنویسی یک بازی مسابقه‌ای کوچک طراحی کرده و در انتها از بازی خود خروجی می‌گیریم.