بازی‌سازی مستقل

  1. خانه
  2. chevron_right
  3. بازی‌سازی مستقل
GDX001
اخبار بازی‌های مستقلبازی‌سازی مستقل

رویداد تجربه بازی‌ساز؛ GDX 01

بدون دیدگاه

چهارشنبه هفته گذشته بعد از مدت‌ها دوباره رویداد تجربه بازی‌ساز و این بار در محل ساختمان جدید انستیتوی ملی بازی‌سازی واقع در دانشگاه شهید بهشتی با حضور اعضای تیم فانوس برگزار شد.

فرزندان مورتا
اخبار بازی‌های مستقلبازی‌های ایرانی

انتشار بازی مورد انتظار و ایرانی Children of Morta

هم‌اکنون و همزمان با عرضه‌ی بین‌المللی، بازی فرزندان مورتا (‌Children of Morta) روی هیولا منتشر شده و قابل دسترسی است. بازی فرزندان مورتا توسط یک تیم ایرانی ساخته شده و تا‌ این لحظه نمره عالی ۸۵ را از متاکریتیک دریافت کرده است.

دورهمی طراحان بازی

جلسه ۲۲ دورهمی طراحان بازی: بررسی ابزارهای مورد استفاده‌ی گیم دیزاینرها

بیست و دومین دورهمی طراحان بازی با موضوع “بررسی تعدادی از ابزارهای مورد استفاده‌ی طراحان بازی” برگزار شد. صوت کامل و خلاصه‌ای از این جلسه را برای شما آماده کرده‌ایم.

DARQ
اخبار بازی‌های مستقل

انتشار بازی مستقل و مورد انتظار DARQ

بازی مستقل و مورد انتظار DARQ که با انجین یونیتی و تقریباََ توسط یک نفر ساخته شده است امروز منتشر می‌شود. سازنده بازی پیش از این به ۱۲ ناشر بزرگ برای همکاری و سرمایه‌گذاری جواب رد داده بود.

بازی ایرانی بردیا
اخبار بازی‌های مستقل

بازی ایرانی «بردیا» روی هیولا منتشر شد

بازی ایرانی «بردیا» روی هیولا منتشر شد. بازی «بردیا» در سبک اکشن – ماجراجویی با داستان و روایتی تاریخی و جذاب ساخته‌ شده است. بازی در زمان آخرین روزهای حکومت هخامنشیان و پادشاهی داریوش سوم و همزمان با حمله‌ی اسکندر مقدونی به ایران جریان دارد.

Children of Morta
اخبار بازی‌های مستقل

انتشار Children of Morta هم‌زمان با عرضه بین‌المللی در مارکت هیولا

امیرحسین فصیحی مدیر‌عامل شرکت فن‌افزار در توییتی اعلام کرد بازی Children of Morta هم‌زمان با انتشار بین‌المللی در مارکت هیولا برای مخاطبین ایرانی در دسترس خواهد بود.

IGF2020
اخبار بازی‌های مستقل

آغاز جشنواره بازی‌های مستقل؛ IGF 2020

از ۳۰ ژوئیه ۲۰۱۹ (۹ تیر ۱۳۹۸) پذیرش ارسال بازی برای شرکت در بیست و دومین جشنواره سالانه بازی‌های مستقل (IGF) را آغاز شده است. IGF طولانی‌ترین جشنواره حال حاضر بازی‌های مستقل و به نوعی قله و ویترین آن‌ها است.

فهرست